"אתה טאלנט רק אם המעמד שלך מקדם משהו או מישהו.
לא להפך."

                                                                                                                            סיגל אביטן, מייסדת "ביזנס טאלנט"

אינני פועלת במטרה לרצות את הלקוחות שלי, אני לא מסכימה שהלקוח תמיד צודק, אני נמנעת מעצות רדודות, ואני מכירה במגבלות של כל השיטות המייעצות באשר הן. בעיני, סימון המקום הראשון כמטרה שגוי מיסודו ועל פי רוב משיג את ההיפך. מנהיגות משיגים על ידי הובלת שינוי. הלקוחות שלי יודעים את זה. אני יודעת להבחין בכוחם של המופנמים והשקטים. אני מעריכה אנשים יוצרים, אנשים חושבים, אנשים שאפתנים ומאמינה במונח השראה, במילה עבודה ובמושג מנהיגות.

אני  מבינה כיצד לגרום למנהלים ויוצרים לנהל ולשכלל את המנהיג שבהם ואני יודעת איך ללמד אותם להשיג את היכולת לסחוף אחרים לצעוד בעקבותיהם.

אז איך עושים את זה?

שמים דד ליין על השולחן ומתחילים בשיחות לזיקוק ופיענוח הדנ"א המנטלי העומד ביסוד כל הדברים, הפעולות וההחלטות.

*בשלב הבא עוברים לחידוד אג'נדה וניסוח מניפסט אישי.

*ממשיכים לאימון, התנסות והדרכה בעמידה מול קהל ומול מצלמה

*ומתקדמים לבניית כלים, קשרים ונכסים משפיעים – הרצאה, ספר, סרט דוקומנטרי, מתודה ניהולית,   סדרת רשת, זהות דיגיטלית וכד'.

קצת עליי

אשת תוכן, יזמית, יועצת אסטרטגית ויוצרת סרטים. ב-1991 עם גל העלייה הגדול ממדינות חבר העמים הקמתי את תל אביב-מוסקבה – משרד הפרסום המגזרי הראשון בישראל. ב-1996 ייסדתי את סיגל אביטן תקשורת -חברה ליעוץ תקשורת, אסטרטגיה ופיתוח תוכן. ב-2007 פניתי להקים סוכנות דיגיטל לניהול מוניטין ברשת והקמתי את פרסקאסט – חברה פורצת דרך, בתחום השידורים החיים באינטרנט . בין השאר הקמנו בפרסקאסט את הערוץ המסחרי הראשון באינטרנט בשיתוף TheMarker, הפקנו את השידור החי הראשון בפייסבוק,  שידרנו כנסי משקיעים בינלאומיים ומסיבות עיתונאים והפקנו עד היום מעל ל100 סרטים לרשת.

בין לקוחותיי לאורך השנים – שטראוס, אפריקה תעשיות, מייקרוסופט, ארנסט אנד יאנג, פסגות, צים, מכתשים אגן, בזק, רב בריח, נגב,  ניסקו, חברת חשמל, מגדל, , 3M אל-על, רשת, ערוץ הספורט, דיסני, משרד רוה"מ, קרן קיימת לישראל, בנייני האומה, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה ועוד.

רבים יכולים לנהל וליצור, אבל רק בודדים ונבחרים, אלה המעזים באומץ להשתנות ולשנות מצליחים להנהיג ולהטביע חותם.